1. Help Center
  2. Spordivägi
  3. Kantavad seadmed ja rakendused

Väldi topeltsissekandeid

HeiaHeias saad vältida treeningute ja andmete dubleerimist, ühendades oma kantava ja Apple Healthi rakenduse või Google Fiti õigesti.

Kui kasutad nii kantavat seadet kui ka rakendust Health (iPhone) / Google Fit (Android) ja ühendad mõlemad HeiaHeiaga, võib sul tekkida probleeme samade andmetega, mis on sisestatud kaks korda HeiaHeiasse. See võib juhtuda, kuna mõlemad seadmed pakuvad HeiaHeiale sama teavet eraldi. Selle probleemi vältimiseks soovitame ühendada ainult ühe neist. 

Oma ühenduste kontrollimiseks saad teha järgmist.

iPhone’id

Enamikul juhtudel võib kantav seade edastada rohkem andmeid kui rakendus Health, seega on mõistlik ühendada kantav seade ja katkestada ühendus rakendusega Health. 

1. Ava rakendus -> konto -> kantavad seadmed & rakendus Health.

2. Vali rakendus Health.

3. Lülita välja „Heaolu andmete importimine“ ja „Treeningute importimine“.  Nii ei impordita rakendusest Health HeiaHeiasse andmeid. 

 

Android-telefonid

Enamikul juhtudel võib kantav seade edastada rohkem andmeid kui rakendus Health, seega on mõistlik ühendada kantav seade ja katkestada ühendus Google Fitiga. 

1. Ava rakendus - > konto -> kantavad seadmed & Google Fit.

2. Vali Google Fit.

3. Lülita välja valik „Ühenda Google Fitiga“ ja „Treeningute importimine“.  Nii ei impordita rakendusest Google Fit HeiaHeiasse andmeid. 

Näyttökuva 2023-6-28 kello 21.50.33