1. Help Center
  2. Spordivägi
  3. Üldised juhised ja kasutamine

Sinu profiil ja seaded (veeb)

Oma profiili ja seadete all saad hallata oma kontot, privaatsust ja ühendada kantava seadme.

Profiil

Vali paremas ülanurgas oma nime all Profiil. Soovi korral saad siin oma kasutaja profiili täiendada, sisestades järgmised andmed. 

1. Sea endale heaolu eesmärk. Klõpsa valikul Klõpsa eesmärgi seadmiseks. Vali mis tahes eesmärk, mis edendab sinu heaolu. 

2. Laadi üles või muuda oma profiilipilti. Klõpsa valikut Muuda ja laadi oma arvutist pilt üles. Teised kasutajad näevad sinu profiilipilti. 

3. Sisesta oma isiklikud andmed, nagu kaal, pikkus, sünnikuupäev, sugu, sinu une-eesmärk, spordialad, rekordid ja tipphetked. 

4. Sea oma igapäevane sammude ja une eesmärk. 

Seaded

Klõpsa paremas ülemises nurgas oma nimele ja vali Seaded. Siin saab hõlpsasti hallata kõiki oma konto seadeid.

1. Privaatsusseaded: vali, kellega soovid oma sissekandeid jagada ja kes saavad näha sinu profiili, treeningpäevikut või asukohaandmeid. Üksikasjalikumat teavet privaatsusseadete kohta leiad siit.            

2. Kantavad seadmed: ühenda oma kantav jälgimisseade HeiaHeiaga. Lisateavet toetatavate kantavate seadmete kohta ja selle kohta, millist teavet need HeiaHeiaga jagavad, leiad siit.

3. Parool:  muuda oma parooli. 

4. E-post: muuda oma e-posti aadressi. Sa pead klõpsama lingile, mis on saadetud sinu vanale e-posti aadressile.

5. Teated: halda oma e-posti seadeid.

6. Kogukonna liikmesus:  kui oled saanud sisselogimiskoodi oma tööandjalt või organisatsioonilt, sisesta kood siia ja klõpsa nupule Liitu! Sind uuendatakse ka Pro-versiooni kasutajaks. Teine võimalus kogukonnaga liitumiseks on e-posti teel saadetud kutse. 

7. Keel: saad kasutada meie teenust paljudes keeltes. Muuda oma keelt siin.  

8. Mõõtühikud: vali erinevate mõõtühikute vahel (km, kg, Celsius või mi, lb, Fahrenheit). 

9. Avalikud leheküljed: loo oma avalik profiilileht, sisestades oma lehekülje nime. See on nähtav kõigile internetikasutajatele. Sinu avaliku lehekülje aadress on http://heia.me/nimi, mille sisestasid.

10. Rakendused: vaata, millistel rakendustel on juurdepääs sinu kontole. Juurdepääsu haldamine toimub rakenduse seadete all. 

11. Konto:  saad kopeerida ja eksportida kõiki oma andmeid HeiaHeias.  Konto kustutamine on püsiv ja kustutab kõik sinu kontoga seotud andmed.