Pro-versiooniga alustamine (veebis)

Siit saad teada, kuidas liituda kogukonnaga ja saada HeiaHeia Pro-versiooni ning kuidas minna olemasolevalt tasuta versioonikontolt üle Pro-versioonile.

Sinu tööandja või organisatsioon on ostnud HeiaHeia töökohtade jaoks ja kutsunud sind liituma selle ettevõtte või organisatsiooni HeiaHeia kogukonnaga. Kasuta seda võimalust! Liitumiseks on mitu võimalust.

Liitumine ja konto avamine on lihtne ja tasuta!

 

Uued kasutajad

1. Sind kutsutakse e-posti teel.

- Ava kutse -> jätka -> võta kutse vastu.

- Rohkem infot konto loomise kohta leiad siit. HeiaHeia tasuta versiooni artiklitest leiad lisateavet HeiaHeia põhifunktsioonide kohta. 

- Juhul kui sinu tööandja/organisatsioon on loonud meeskonnavõistluse kampaania, liitud e-postiga saadetud kutse vastuvõtmisel automaatselt oma meeskonnaga. Kui sa ei soovi oma individuaalseid saavutusi jagada, arvestatakse sinu tegevusi siiski anonüümselt ühise/meeskondliku tulemusena. Loe rohkem siit.

Tere tulemast HeiaHeia perekonda! 

 

2.  Saad oma tööandjalt või organisatsioonilt registreerumiskoodi.

- Mine aadressile heiaheia.com ja klõpsa nuppu Registreeru -> sisesta oma nimi, e-posti aadress ja registreerimiskood. (Teine võimalus on sisestada oma brauseri URL-i aadressi väljale järgmine teave: heiaheia.com/sinu ettevõtte URL -> sisesta -> sisesta registreerimiskood.)

Rohkem infot konto loomise kohta leiad siit. HeiaHeia tasuta versiooni artiklitest leiad lisateavet HeiaHeia põhifunktsioonide kohta. 

Kui sul palutakse liituda meeskonnaga, küsi oma tööandjalt või organisatsioonilt, millise meeskonnaga peaksid liituma. Kui sa ei soovi oma individuaalseid saavutusi jagada, arvestatakse sinu tegevusi siiski anonüümselt ühise/meeskondliku tulemusena. Rohkem infot leiad siit.

Tere tulemast HeiaHeia perekonda! 

 

Ettevõtte kogukonnaga liitumine olemasoleva kontoga 

Kui sul on juba konto ja saad kutse või koodi kogukonnaga liitumiseks, saad tasuta versioonilt üle minna HeiaHeia Pro-le. 

Liitu koodiga

Ava oma konto (klõpsa oma nimel) ning liigu valikusse Seaded.

Keri alla jaotiseni Kogukonna liikmelisus -> sisesta registreerumiskood -> Liitu!

Kui sul palutakse liituda meeskonnaga, küsi oma tööandjalt või organisatsioonilt, millise meeskonnaga peaksid liituma. Kui sa ei soovi oma individuaalseid saavutusi jagada, arvestatakse sinu tegevusi siiski anonüümselt ühise/meeskondliku tulemusena.

 

 E-posti kutsega liitumine

Kui said kutse e-posti teel, ava lihtsalt kutse -> jätka -> võta kutse vastu.

Märkus! Pead kasutama sama e-posti aadressi nagu sinu olemasoleva konto puhul. Vastasel juhul luuakse teine kasutajakonto. E-posti aadressi on võimalik hiljem muuta. 

Juhul kui sinu tööandja/organisatsioon on loonud meeskonnavõistluse kampaania, liitud e-postiga saadetud kutse vastuvõtmisel automaatselt oma meeskonnaga. Kui sa ei soovi oma individuaalseid saavutusi jagada, arvestatakse sinu tegevusi siiski anonüümselt ühise/meeskondliku tulemusena. Rohkem infot leiad siit.

Pro-versiooni kasutajana saad juurdepääsu paljudele huvitavatele uutele funktsioonidele!

Tere tulemast Pro versiooni kasutama!