Pro-versiooniga alustamine (mobiilis)

Siit saad teada, kuidas liituda kogukonnaga ja alustada HeiaHeia Pro-versiooniga ning kuidas minna olemasolevalt tasuta versioonikontolt üle Pro-versioonile.

Sinu tööandja või organisatsioon on ostnud HeiaHeia töökohtade jaoks ja kutsunud sind liituma ettevõtte või organisatsiooni HeiaHeia kogukonnaga. Kasuta seda võimalust! Liitumiseks on mitu võimalust. 

Liitumine ja konto avamine on lihtne ja tasuta!

 

Uued kasutajad

1. Sind kutsutakse e-posti teel

- Ava kutse -> jätka -> võta kutse vastu.

- Jätka, laadides rakenduse alla Apple Store’ist või Google Playst ja luues konto.

- Rohkem infot konto loomise kohta leiad siit.  HeiaHeia tasuta versiooni artiklitest leiad lisateavet HeiaHeia põhifunktsioonide kohta.

- Kui sinu tööandja/organisatsioon on loonud meeskonnavõitluse väljakutse, liitud e-postiga saadetud kutse vastuvõtmisel automaatselt oma meeskonnaga. 

Loe siit lisateavet HeiaHeiaga alustamisetreeningute ja tegevuste lisamise ja privaatsusseadete kohta. 

Tere tulemast HeiaHeia perekonda! 

 

2. Saad oma tööandjalt või organisatsioonilt registreerumiskoodi.

- Installi rakendus iOS-ile Apple’i App Store’ist või Androidile Google Play poest. Ava rakendus -> toksa valikul Registreeru -> sisesta registreerimiskood -> Jätka

- Rohkem infot konto loomise kohta leiad siit. HeiaHeia tasuta versiooni artiklitest leiad lisateavet HeiaHeia põhifunktsioonide kohta.

- Kui sul palutakse liituda meeskonnaga, küsi oma tööandjalt või organisatsioonilt, millise meeskonnaga peaksid liituma. 

Loe siit lisateavet HeiaHeiaga alustamisetreeningute ja tegevuste lisamise ja privaatsusseadete kohta. 

Tere tulemast HeiaHeia perekonda! 

 

Ettevõtte kogukonnaga liitumine olemasoleva kontoga

 

Kui sul on juba konto ja saad kutse või koodi kogukonnaga liitumiseks, saad tasuta versioonilt üle minna HeiaHeia Pro-le. Pro-versiooni kasutajana saad juurdepääsu paljudele huvitavatele uutele funktsioonidele!

1. Liitu koodiga

Ava rakendus ja puuduta alumises menüüs Sõprade sümbolit -> Liitu koodiga -> sisesta registreerimiskood -> Jätka

Kui sul palutakse liituda meeskonnaga, küsi oma tööandjalt või organisatsioonilt, millise meeskonnaga peaksid liituma. Premeerimisprogrammid on vaikimisi lubatud, nii et osaled oma tööandja korraldatud väljakutsetes.  

 

2. Liitu e-posti kutsega

Kui said kutse e-posti teel, ava lihtsalt kutse -> jätka -> võta kutse vastu.

Märkus! Kui saad kutse muule e-posti aadressile kui see, mida kasutasid tasuta versiooni jaoks, lood kutset vastu võttes endale teisel aadressil uue konto.  Siit leiad juhised selle kohta, kuidas olemasolevale kasutajakontole veel üks e-posti aadress lisada.

Kui sinu kogukonnas on üles seatud meeskonnad, suunab meilikutse sind automaatselt sinu meeskonna juurde. Premeerimisprogrammid on vaikimisi lubatud, nii et osaled oma tööandja korraldatud väljakutsetes. 

Tere tulemast Pro-versiooni!