Osalejate nimekirjad ja aruandlus premeerimisprogrammides

Mis on premeerimisprogramm ja kuidas osaleda?

Tööandjad või organisatsioonid pakuvad sulle sageli võimalust osaleda HeiaHeia tegevusväljakutsetes. Kogukonna liikmed võivad saada tasu aktiivse tegutsemise ja osalemise eest: näiteks teatud ühise eesmärgi saavutamiseks või Heaoluskoori xx taseme saavutamiseks. Või premeeritakse kogu meeskonda eduka meeskonnavõistluse eest.

Kui osaled väljakutsetes ja kampaaniates, osaled ka premeerimisprogrammis ja seetõttu lisatakse sinu nimi kogukonna ja kampaanias osalejate loenditesse ja aruandlusse. Osalejate loendites ega aruannetes ei kuvata sinu individuaalseid kirjeid, vaid ainult sinu andmete kokkuvõtteid. 

Premeerimisprogramm on vaikesättena sisse lülitatud. Rakenduses saad oma seadeid kontrollida oma kasutajakonto profiilil (paremas ülanurgas) jaotises Seaded -> Osalejate

loendid ja aruandlus.

Saad oma nähtavust rakenduses reguleerida ka otse väljakutse lehelt, kuhu pääseb kodulehe ülaosas asuva kampaaniariba kaudu -> reguleeri oma nähtavust. Loe lähemalt siit

Mida teha, kui ma ei soovi osaleda? 

Loomulikult on see alati sinu otsus, kas soovid osaleda.  Kui sa ei soovi oma individuaalseid saavutusi jagada, arvestatakse sinu tegevusi siiski anonüümselt ühise/meeskondliku tulemusena. 

Kui sa ei soovi osaleda oma tööandja väljakutse- ja premeerimisprogrammides ega olla kaasatud HeiaHeia nimekirjadesse ja aruandlusse, pead märkima, et sa ei soovi, et me seda teavet jagaksime. Palun lülita premeerimisprogramm välja: 

Rakenduses: ava konto – > seaded –> toksa valikul Osalejate loendid ja aruandlus ning lülita see välja. 

Brauseris: klõpsa oma kontol (sinu nimi) - > seaded - > keri alla jaotiseni Premeerimisprogrammid: osalemine võimalikes premeerimisprogrammides – klõpsa programmi väljalülitamiseks.

Soovi korral saad seadet igal ajal muuta!