1. Help Center
  2. Spordivägi
  3. Üldised juhised ja kasutamine

Minu heaolu lehekülg

Minu heaolu lehekülg on kokkuvõte sinu heaolu andmetest, treeningutest, saavutustest ja paljust muust. Saad jälgida ka oma eesmärkide saavutamisel tehtud edusamme.

Sellele leheküljele oleme kogunud kogu olulise teabe sinu enda heaolu kohta. Saad parema ettekujutuse, kas sinu aktiivsuse tase, astutud sammude arv ja magamistunnid on sinu tervise jaoks piisavad.  Jälgi oma aktiivsuse taset võrreldes mõnede üldiste tervisesoovitustega ja oma eesmärkidega ning jälgi oma edusamme nende saavutamisel. 

Heaolu skoor ja heaolu kontroll 

 Heaolu skoor põhineb punktide kogumisel paljudest erinevatest tegevustest, näiteks füüsilise ja sotsiaalse aktiivsuse, teatud eesmärkide saavutamise jne eest. Skoori süsteemis on 5 erinevat taset alates algajast kuni heaolutšempionini. Kui palju punkte saad erinevate tegevuste eest? Kontrolli seda siin

 

Igakuine Heaolu kontroll võimaldab sul jälgida oma heaolu. Toksake kontrollil ja näed kõiki tehtud kontrolle ning oma tulemust. 

Heaolu skoor ja -testid on saadaval ainult HeiaHeia Pro-versioonis

Eesmärgid

  1. Heaolu eesmärk: sea endale heaolueesmärk, mis motiveerib sind ja suurendab sinu heaolu. 
  2. Iganädalane treeningu jälgimine: selle vaate eesmärk on näidata, kuidas sul läheb võrreldes mõnede kõige levinumate tervislike eluviiside soovitustega. Loe lähemalt siit.
  3. Minu treeningueesmärk: lisa endale iganädalane treeningu eesmärk tundides, treeningute arvus või distantsis. Püüa seda eesmärki igal nädalal saavutada ja muuda kehaline aktiivsus harjumuseks! 
  4. Sammueesmärgi ületamise päevad: lisa endale oma profiili seadetes sammu eesmärk ja püüa iga päev oma eesmärki saavutada! Jälgi oma edusamme iganädalaselt ja igal aastal oma Heaolu leheküljel. Mitu sammu oleks hea eesmärk? Kontrolli seda siin.  Toksa valikul Veel ja vaata oma sammude nädala-, kuu- või aastastatistikat.  

 

Kõige lihtsam viis oma sammude importimiseks on ühendada HeiaHeia kantava seadmega või telefoni terviserakendusega (vt juhiseid), kuid sammude sisestamine käsitsi on samuti võimalik. 

 

  1. Une-eesmärgi ületamise ööd: lisa endale oma profiili seadetes une-eesmärk ja püüa iga päev oma eesmärki saavutada! Jälgi oma saavutusi heaolu leheküljel iganädalaselt või igal aastal.

Uneandmete importimiseks pead ühendama kantava või muu une jälgimise seadme, mida saab ühendada HeiaHeiaga. Kui see ei ole võimalik, võid alati sisestada oma magamistunnid käsitsi (logi uni). Loe siit rohkem une-eesmärgi kohta.  

Oma Avalehe kaardi valimine: üks neist kaartidest (2–5) on näidatud avalehel. Võid valida, millist neist eelistad. Mine seadetesse ja vali oma lemmikkaart! 

Rohkem andmeid sinu kohta

Sellel Minu heaolu lehel leiad veelgi rohkem andmeid oma tulemuste kohta. Kontrolli siin oma kaalupäevikut või LEMMIKspordiala ja seda, mitu korda sa neid aasta jooksul oled loginud. Üksikasjalikumat teavet leiad oma Treeningpäevikust ja Heaolupäevikust. Erinevate aastate logide vaatamiseks vali Aasta. 

Oleme ka kõik sinu Saavutused sellele leheküljele kogunud! 

Kui vajad lisateavet oma statistika kohta, logi palun oma konto brauseriversiooni (heiaheia.com) ja klõpsa nupule Statistika. Siin saad filtreerida näiteks siltide või erinevate spordialade järgi. Loe lähemalt siit.