1. Help Center
 2. Spordivägi
 3. Üldised juhised ja kasutamine

Kuidas registreerida oma samme HeiaHeias

Selles artiklis saad teada, kuidas tuua oma sammud HeiaHeiasse.

On kolm võimalust, kuidas tuua oma sammud HeiaHeiasse. Kui logid oma sammud ühel järgmistest viisidest, arvestatakse sinu igapäevased sammud sinu kogukonna sammukampaaniates. 

 1. Ühenda oma kantav seade (Garmin, Polar, Fitbit, Suunto rakendus) otse HeiaHeiaga ja lase sammude andmed importida. Nii imporditakse sinu igapäevased sammud automaatselt HeiaHeiasse. Klõpsa siin, et saada juhiseid ühenduse loomiseks.  
 2. Ühenda oma telefoni terviserakendus (Apple Health iOSi puhul ja Google Fit Androidi puhul) HeiaHeiaga. Kui lubad heaoluandmete importimise, imporditakse sinu sammud automaatselt HeiaHeiasse. 
  Järgi allpool olevaid linke, et saada juhiseid, kuidas ühendada oma terviserakendus HeiaHeiaga:   
   - Ühenda Apple Healthi rakendus (iOS).
   - Ühenda Google Fit terviserakendus (Android).

  Näpunäide: terviserakenduste kaudu saad HeiaHeiasse importida sammude andmeid sellistest kantavatest seadmetest või rakendustest, mida saab ühendada terviserakendusega, kuid mitte otse HeiaHeiaga. 
 3. Kui sul ei ole kantavat seadet või sa ei kasuta terviserakendust, saad oma sammud HeiaHeias ka käsitsi registreerida. Toksa rakenduses sinisel PLUSS-märgil -> sammude ikoon ja sisesta oma sammud.  Brauseriversioonis: klõpsa punasel plussikoonil -> Sammud. Kõik sinu salvestatud sammud lisatakse päevakogusele. 

                             

Pane tähele, et samme EI lisata väljakutsesse, kui sisestad need näiteks jaotises Täiustatud Treeningu tüübi Jalutuskäik alla.

 

Näed oma automaatselt imporditud samme rakenduses kui Igapäevast tegevust rakenduse vahekaardil Minu heaolu (4. vahekaart) -> Treening ja hobid.  Oma käsitsi imporditud sammud leiad samast kohast kui Sammud.  Brauseriversioonis kuvatakse sinu sammud treeningpäeviku all.

 

Kui oled oma sammud ühel neist kolmest viisist kirja pannud, ei pea sa tingimata midagi muud kirja panema. Loomulikult saad HeiaHeiasse logida ka muid tegevusi ja treeninguid, et paremini jälgida oma treeninguid, aktiivsust ja edusamme. Teatud väljakutsete puhul võib treeningute, hobide või mikrotegevuste logimine teenida boonuspunkte! 

 

Palun ära ühenda HeiaHeiaga nii oma kantavat seadet kui ka oma telefoni terviserakendust, sest see võib põhjustada topeltsissekanded, kuna sama teave jõuab HeiaHeiasse mõlemast allikast.