Kogukonnaga liitumine meilikutse kaudu olemasoleva kasutajakontoga

Saad oma tööandjalt või organisatsioonilt meili teel kutse kogukonnaga liitumiseks. Kuid sul on juba HeiaHeia konto, mis on registreeritud teise e-posti aadressiga. Vaata, kuidas olemasoleva kontoga kogukonnaga liituda.

1. Kui sul on olemasolev HeiaHeia konto teise e-posti aadressiga, soovitame jätkata selle konto kasutamist, selle asemel, et luua oma töömeiliaadressiga uus konto. Siin on juhised selle kohta, kuidas liituda oma organisatsiooni kogukonnaga olemasoleva kontoga. 

  • Veendu, et oled oma telefonis oma HeiaHeia kontole sisse logitud.  
  • Seejärel võta oma telefonis vastu meilisõnumiga saadetud kutse. 
  • Seda tehes lingitakse konto automaatselt sinu organisatsiooni HeiaHeia kogukonnaga. 
  • Need kaks e-posti aadressi seostatakse seejärel sinu kasutajakontoga ja saad mõlemaga oma kontole sisse logida. 

Kui võtad vastu kutse oma organisatsiooni kogukonda, ilma et oleksid samal ajal oma olemasolevale HeiaHeia kontole sisse logitud, luuakse sulle täiesti uus kasutajakonto ja sul on lõpuks kaks kontot.  Kahjuks ei saa sa seda kontot oma vanaga ühendada ega oma uut e-posti aadressi vana e-posti aadressiga muuta, kuna mõlemad on juba kasutusel. Oma e-posti aadressi saad muuta ainult uuele aadressile, mis ei ole HeiaHeias registreeritud. Vaata juhiseid oma e-posti aadressi muutmise kohta. 

 

2. Kui oled oma töömeiliga ekslikult loonud mõne muu konto, tee järgmist. 

  • Taotle uut kutset kogukonda ja järgi ülaltoodud juhiseid, et linkida konto oma organisatsiooni Pro-versiooniga. 
    Saad uue kutse, kui esitad meile pileti (lehe paremas ülanurgas). Palun lisa taotlusele järgmine teave: sinu nimi, e-posti aadress, kuhu uus kutse saadetakse, ja sinu organisatsiooni nimi. 

3.  Kui said tööandjalt või organisatsioonilt kogukonnaga liitumiseks registreerumiskoodi, sisesta kood rakenduses jaotises Kogukonnad ja sõbrad -> Liitu koodiga. Brauseriversioonis saad seda teha oma konto seadetes jaotises Kogukondade liikmelisused. Nii saad kogukonnaga liituda oma olemasoleva kasutajakontoga.