1. Help Center
  2. Spordivägi
  3. Üldised juhised ja kasutamine

HeiaHeia voog, treeningpäevik ja statistika (veeb)

Tutvu voo, päevakava, oma treeningpäeviku ja statistikaga.

1. Minu HeiaHeia 

Minu HeiaHeia voos saad vaadata kõiki oma sissekandeid ja oma sõprade avalikke sissekandeid. Ära unusta oma sõprade tegevust innustada ja kommenteerida!

Täienda oma sissekandeid fotode ja märkmetega.

Sinu privaatsed sissekanded on tähistatud lukusümboliga.

Sissekande muutmine: klõpsa sissekandel -> redigeeri. Tee oma muudatused ja salvesta. 

Sissekande kustutamine: klõpsa sissekandel -> kustuta.

Sissekande jagamine: klõpsa Facebooki või Twitteri sümbolil oma sissekande kohta, mida soovid jagada. Sa ei saa jagada privaatseid sissekandeid.

 

2. Päevakava

See on sinu tegevuskalender. See aitab sul vaadata ja planeerida oma iganädalast tegevust. Planeerides treeninguid ja tegevusi tulevikku, saad endale treeningplaani koostada. HeiaHeia tuletab sulle sinu plaani meelde.    

 

3. Treeningpäevik

Vaata kõiki oma sissekandeid siin ajajoonena või treeningpäevikuna. Kasuta nooltega kerimist.  Saad filtreerida oma ettekandeid aastate või spordialade kaupa. Klõpsa nuppu Näita kõiki ja seejärel vali, milliseid kirjeid soovid filtreerida > Rakenda. Või filtreeri siltide järgi. Loe lähemalt siltide kohta allpool. 

 

4. Statistika            

Astu samm tagasi ja vaata suuremat pilti, et näha, kuidas sul läheb. HeiaHeia statistika abil saad jälgida edusamme ja saada kokkuvõtte oma tegevusest.

Kokkuvõtte all näed oma peamist sporditegevust ning treeningute arvu ja treeninguteks kulutatud tundide arvu. Saad vaadata ka oma innustusi, keskmist tuju, haiguspäevi ja populaarseid sissekandeid. Klõpsa aastal, et vaadata oma tegevust teatud aastal, või vali kogu aeg, et näha kokkuvõtet kõigist aastatest. 

Treeningpäevik näitab sinu igakuist aktiivsust kogu aasta jooksul või kogu ajaskaalal.

Vali aasta, klõpsates aastaarvule (mitte noolele).

Vaata oma treeninguid treeningute arvu või tundide kaupa, klõpsates valikutel Treeningud või Tunnid. Lisa soovi korral ka haiguspäevad ja oma eesmärk. Eesmärk kuvatakse sinu statistikas rohelise joonena ja haiguspäevad plussmärgina.

Filtreerimine: kui soovid saada üksikasjalikumat teavet teatud spordialade kohta, vali Kõik spordialad ja klõpsa spordialadel, mida soovid filtreerida. 

Siltide kaudu filtreerimine

Vali Kõik spordialad ja klõpsa sildil, millega soovid filtreerida. 

Sildid on kasulikud treeningstatistika analüüsimisel. Kirjete sildistamine võimaldab sul andmeid filtreerida ja otsinguid täpsustada, et eraldada näiteks oma kerged treeningud intensiivsematest treeningutest. Või saad sildistada oma jooksurajad, et võrrelda tulemusi ja edusamme või oma treeningpartnereid.

Märkus! Sa ei saa silte kustutada, seega võta aega, et valida kõige kasulikumad ja sobivamad sildid.

Kaalupäevik

Siin saad vaadata oma kaalustatistikat kogu aja jooksul, aasta või kuu kaupa. Vali aasta, klõpsates aastat (mitte noolt) ja/või kuud. 

Statistika lehekülge on võimalik välja printida või saad kõik oma andmed HeiaHeiast alla laadida. Mine oma Kontole > Seaded > Klõpsa valikul Minu andmete eksportimine (Seadete lehe allosas). Andmete töötlemiseks kulub paar minutit.