HeiaHeia privaatsuspoliitika ja kasutustingimused

Õpi, kuidas hallata oma privaatsust HeiaHeias.

Vastastikune toetus ja julgustamine võib olla tohutu treeningu ja tegevuse motivaator. Juhul, kui sul ei ole mugav jagada isiklikku teavet teistega, saab HeiaHeiat kasutada isikliku treeningpäeviku vormis.

Kokkuvõte

 • HeiaHeia ei jaga automaatselt tegevusprotokolle teiste kasutajatega.
 • Sinu treeningpäevik ilmub ainult sinu HeiaHeia sõprade HeiaHeia voos. See kehtib ka töökogukondade kohta: ainult kolleegid, kes on üksteist HeiaHeiasse sõpradeks lisanud, saavad üksteise treeningpäevikuid näha oma isiklikus voos.
 • HeiaHeia kasutajad on oma isiklike andmete omanikud ja otsustavad, kellega nad neid jagavad.
 • Kasutajad saavad oma privaatsust reguleerida kahel tasandil: privaatsusseadete ja lisatud sõprade kaudu.
 • Privaatsusseadete kaudu saad kontrollida, kes näeb sinu profiili ja treeningpäevikut.
 • HeiaHeia sõprade lisamine ja omamine on määravaks teguriks: ainult sinu sõbrad näevad automaatselt sinu tegevusi oma voos. 
 • Võid osaleda HeiaHeia töökoha heaoluprogrammis ilma oma tegevust jagamata. Töökoha administraatoril on juurdepääs tegevuse koondaruannetele, kuid mitte üksikute kasutajate individuaalsetele sisselogimistele.

Saad oma privaatsust hallata kahel viisil: sõprade ja privaatsusseadetega

1. Sõbrasuhted

Automaatne jagamine on määratud sõbrasuhetega. Sõbrad, kelle oled HeiaHeias oma sõpradena aktsepteerinud, näevad sinu tegevust oma sotsiaalvõrgustiku HeiaHeia uudisvoos (nt pilt 1).  Samuti saad soovi korral määrata teatud tegevuse privaatseks, nii et keegi teine ei saaks seda näha. Need tegevused on tähistatud väikese lukuga (vt pilt 1 ja 2). 

2. Privaatsusseaded

Privaatsusseaded määravad, kes saavad sinu kasutajaprofiili all olevat teavet (nt sinu treeningpäevikud ja profiil) vaadata, vt pilt 3. 

1.      2.       3.  

 

Millised on erinevused sinu profiili privaatsustasemete vahel? 

 1. HeiaHeia kasutajad: sinu profiil ja treeningpäevik on nähtav kõigile HeiaHeia kasutajatele.
 2. HeiaHeia sõbrad ja kolleegid: ainult sinu HeiaHeia sõbrad ja HeiaHeia kogukonna liikmed saavad näha sinu profiili ja treeningpäevikut. Teised HeiaHeia kasutajad näevad ainult teie nime ja pilti.
 3. HeiaHeia sõbrad: ainult inimesed, kelle oled lisanud HeiaHeia sõpradeks, saavad näha sinu profiili ja treeningpäevikut. Teised HeiaHeia kasutajad näevad ainult teie nime ja pilti.

Kohanda oma privaatsusseadeid (mobiilis)

iPhone’id

 1. Toksa paremas ülanurgas valikul Konto > Seaded
 2. Vali, kellega soovite oma profiili ja treeninguid jagada. 

Android-telefonid

 1. Toksa paremas ülanurgas valikul Kontot > seadete sümbol
 2. Vali, kellega soovite oma profiili ja treeninguid jagada. 

Kohanda oma privaatsusseadeid (veebis)

 1. Logi sisse aadressile www.heiaheia.com > Konto > Seaded 
 2. Vali jaotises Privaatsus, kes võib näha sinu profiili ja treeningpäevikut. Samuti saad määrata, kes näeb sinu kannetele lisatud marsruudi- (kaart) ja asukohaandmeid.

Muud privaatsusseaded

 • Privaatsed sissekanded: sa võid alati registreerida treeningu või muud sissekanded privaatsena ja seda ei jagata kellelegi. Kui logid oma tegevust, toksa lihtsalt valikul Hoia privaatne või redigeeri varasemaid tegevusi privaatsena (vt pilt 2 eespool). 
 • Teatud sissekanded on vaikimisi privaatsed: treeningpäevikuid jagatakse vaikimisi HeiaHeia sõpradega, samas kui kanded nagu kaal, astutud sammud või uni on privaatsed ja neid ei jagata, välja arvatud juhul, kui kasutaja otsustab neid teistega jagada (toksates valikul Lülita privaatsus välja). Kõik HeiaHeia kaudu tehtud küsimustikud ja antud vastused on privaatsed.
 • Osalemine väljakutsetel ja kampaaniates ning oma nähtavuse kohandamine: kui oled kogukonna liige ja sinu organisatsioon või tööandja korraldab kogukonnale väljakutse, saad otsustada, kas soovid osaleda oma nimega nähtavalt või lihtsalt anonüümselt. Osalemine on vaikimisi sisse lülitatud. Kui sa ei soovi oma nimega osaleda, saad selle välja lülitada oma konto seadetes jaotises Osalemisnimekirjad ja aruandlus.  Loe lähemalt siit.

Kasutustingimused ja privaatsuspoliitika