1. Help Center
 2. Spordivägi
 3. Üldised juhised ja kasutamine

HeiaHeia kasutamise alustamine ja konto seadete haldamine (mobiilirakendus)

Kuidas hakata rakendust kasutama? Kus ma saan oma konto seadeid kohandada vastavalt oma eelistustele?

Oled oma konto edukalt avanud ja nüüd oled valmis alustama – see on suurepärane uudis! Siin on mõned nõuanded alustamiseks ja teave konto seadete kohta. 

 

Alustamine

1. Ühenda oma kantavad või muud seadmed HeiaHeia abil (kantavad seadmed, Apple Health või Google Fit). Nii saad automaatselt importida oma tegevusandmed HeiaHeiasse. 

2. Leia endale sõbrad HeiaHeias. 

3. Sea endale eesmärgid ja sihid. Need aitavad sul nädalate kaupa kavas püsida. 

 • Igapäevane sammude eesmärk ja une eesmärk: neid eesmärke saad määrata oma konto seadete all. Toksa paremas ülanurgas oleval profiili ikoonil -> seaded (vt rohkem allpool).
 • Heaolueesmärk ja iganädalane treeningueesmärk: need kaks leiad Minu heaolu lehel, millele saad juurdepääsu, kui toksad alumise menüü 4. vahekaardil.  

4. Kontrolli oma konto seadeid ja kohanda neid vastavalt oma eelistustele. Toksa paremas ülanurgas oleval profiili ikoonil.  

5. Alusta oma tegevuse registreerimist

 

Järgmisi seadeid saad hallata oma profiilis ja seadetes: 

- Laadi üles või muuda oma profiilipilti  

- Kantavate seadmete ja terviserakenduste ühendamine

- Seaded

 • Vali oma kodulehe kaardivaade
 • Igapäevane sammu- ja une-eesmärk. 
 • Privaatsusseaded: vali, kellega soovid oma sissekandeid jagada, kes saavad näha sinu profiili, treeninguid või asukohaandmeid. Üksikasjalikumat teavet privaatsusseadete kohta leiad sellest artiklist. 
 • Mõõtühikud (meetrilised/mittemeetrilised).
 • Jälgimine: treeningu jälgimisel vali kas liikumisaeg või treeningu koguaeg. 
 • Kasutustingimused, privaatsuspoliitika ja premeerimisprogrammid (premeerimisprogrammid on saadaval ainult Pro-versioonis). Saad valida, kas osaleda tasulistes programmides, mis täiendavad sinu organisatsiooni heaolu väljakutseid.
 • Halda oma e-posti seadeid ja teavitusi. Vali, millist tüüpi teavet soovid HeiaHeialt teavitusena saada. 
 • Sea oma kavandatud sissekannete või programmide jaoks meeldetuletuse aeg: rakendus tuletab sulle sel ajal meelde kavandatud tegevust.

- Tugi: meie tugilehtedelt leiad mitmesugust teavet ja vastuseid sageli esitatavatele küsimustele. Kui soovid meiega ühendust võtta, esita pilet meie klienditoe leheküljel ja me võtame sinuga peagi ühendust. 

- Blogi: loe lähemalt HeiaHeia uudistest! 

 

Nõuanded

Rakenduse keele muutmine: rakendus kasutab sama keelt kui sinu telefon. Kui soovid rakenduse keelt muuta, mine oma telefoni üldseadetesse ja muuda seal keelt.  

Pane tähele, et sul on võimalik hallata mõningaid seadeid, näiteks muuta oma e-posti aadressi, ainult HeiaHeia brauseris (veebiversioonis).