1. Help Center
 2. Spordivägi
 3. Kantavad seadmed ja rakendused

HeiaHeia ühendamine rakendusega Google Fit

Vaata, kuidas ühendada HeiaHeia Android-telefonides teenusega Google Fit ja anda HeiaHeiale juurdepääs oma terviseandmetele.

Ühenda oma Google Fiti rakendus HeiaHeiaga ja sinu tegevused, nagu sinu igapäevased sammud, imporditakse automaatselt HeiaHeiasse.  

Kuidas ühendada Google Fit HeiaHeiaga? 


 1. Kontrolli, kas rakendus Google Fit on sinu mobiiltelefoni installitud. Kui ei, siis laadi rakendus alla Play poest. 

2. Mine oma HeiaHeia kontole (profiiliikoon paremas ülanurgas) => Kantavad seadmed ja Google Fit => Google Fit.  

3. Lülita sisse valik Ühenda Google Fitiga.  

HeiaHeia rakendus küsib luba juurdepääsuks sinu terviseandmetele. Pärast loa andmist on HeiaHeia loetletud Google Fiti jaotises „Halda ühendatud rakendusi“.

 .

     .  

 • Pärast ühendamist imporditakse HeiaHeiasse järgmised igapäevase tegevuse andmed: 

- Sammud, uni ja kaal. 

Sinu telefon jälgib sinu samme ja need imporditakse HeiaHeiasse rakenduse Google Fit kaudu. Kaalu- ja uneandmed imporditakse HeiaHeiasse ainult siis, kui oled need andmed Google Fiti salvestanud kantava või muu ühendatud rakenduse kaudu (või sisestanud käsitsi).

HeiaHeias on kehakaalu ja une andmed vaikimisi privaatsed ega ole teistele nähtavad. 

 • Treeningute importimine HeiaHeiasse

Lülita sisse valik „Impordi treeningud“, kui oled treeningud teenusesse Google Fit sisse loginud ja soovid need HeiaHeiaga sünkroonida. Google Fiti treeningu sissekanded imporditakse tavaliselt teisest kantavast seadmest või rakendusest, mis on ühendatud Google Fitiga. See võimaldab sul ühendada ka neid kantavaid seadmeid, mida ei saa HeiaHeiaga otse ühendada. 

Google Fiti seadetes saad hallata Google Fiti andmeid ja ühendatud rakendusi.

 1. Ava Google Fit.
 2. Mine oma profiilile -> toksa seadete sümbolil.
 3. Puuduta Google Fiti andmete all valikut „Halda ühendatud rakendusi“. Nüüd näed kõiki Google Fitiga ühendatud rakendusi ja seadmeid.
 4. Imporditud andmete vaatamiseks või ühenduse katkestamiseks toksa valikul HeiaHeia.

Nõuanded 

 • Topeltsissekannete vältimiseks ei soovita me ühendada HeiaHeiaga korraga nii kantavat seadet kui ka Google Fitti.
 • Kõik Google Fitist imporditud kõndimistreeningud jäetakse kõrvale, kui nende pikkus on lühem kui 1 km.  1–2 km pikkused jalutuskäigud logitakse vaikimisi privaatseteks.  Selle põhjuseks on asjaolu, et Google Fit võib automaatselt luua kõndimise sissekandeid, mis ei ole vajalikud kasutaja treeninglogi ja -voo täitmiseks.
 • Mõnikord võib tegevuse tüüp muutuda kantavast seadmest Google Fiti kaudu HeiaHeiasse importimisel. Selle põhjuseks on asjaolu, et kas Google Fitis või HeiaHeias ei ole täpselt sama tegevust, mis oli kantavasse seadmesse logitud. HeiaHeias saad vajaduse korral tegevust hiljem käsitsi muuta.
 • Sünkroonimisprobleemide korral
  1. Kõigepealt kontrolli, kas sul on mõlema rakenduse jaoks uusimad värskendused. 
  2. Proovi lahti ühendada ja uuesti ühendada (lülita HeiaHeias välja ja seejärel uuesti sisse). 
  3. Kontrolli Google Fitis, et HeiaHeial oleks luba Google Fiti andmetele juurdepääsuks. Kui luba ei kuvata Google Fiti jaotises „Halda ühendatud rakendusi“ (vt eespool) ja uuesti ühendamine ei anna luba, peaksid tühjendama telefoni vahemälu:
  - Androidi seaded -> Rakendused -> HeiaHeia -> Mälu: tühjenda vahemälu ja tühjenda andmed. Kui avad seejärel HeiaHeia, palub rakendus sul uuesti sisse logida. Loo uuesti ühendus Google Fitiga ja anna luba. 
  4. Mõnikord põhjustab probleeme aku optimeerimine. Ava Google Fiti rakenduse seaded, vali aku ja seejärel „Ära optimeeri“. Pärast seda tühjenda vahemälu (vt eespool) ja taaskäivita.